niedziela, 21 stycznia 2018

#49 Jochen Schöps

Witam! Dzisiaj kolejny post dotyczący siatkarza, tym razem przedstawię podpis jednego z najbardziej utytułowanych siatkarzy w Niemczech. Mowa tu o Jochenie Schöpsie.

Jochen występuje obecnie w polskim zespole - Asseco Resovia Rzeszów, którego barwy reprezentuje już od 2012 roku. Nie bez powodu polska liga siatkówki jest uznawana za jedną z najlepszych na świecie, skoro najlepsi zawodnicy świata występują właśnie w naszej krajowej lidze.

Schöps jest bardzo utytułowanym zawodnikiem ponieważ w swojej klubowej karierze zdobył mnóstwo tytułów. Postaram się przybliżyć tylko te najważniejsze : 4 - krotnie zdobywał Puchar Niemiec, 3 razy zdobywał Mistrzostwo Niemiec, wygrał Ligę Mistrzów, 2 krotnie był Mistrzem Polski i raz sięgał po Puchar Polski.

Do jego najważniejszych sukcesów reprezentacyjnych należą złoto Ligi Europejskiej i Igrzysk Europejskich oraz brąz mistrzostw świata.

Ponadto ma na swoim koncie wiele nagród indywidualnych, których nie będę wymieniał ponieważ jest ich naprawdę wiele. Mogę tylko napisać to, że 3 lata z rzędu zostawał wybranym najlepszym siatkarzem w Niemczech, więc te wyróżnienia mówią same za siebie.

Podpis ten został zdobyty osobiście i cieszę się z faktu, że posiadam go w swojej kolekcji.

Zapraszam do polubienia mojej strony na Facebooku! 21 komentarzy:

 1. Serdeczne gratulacje ;)
  http://cavronautographs.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje :) Zapraszam do mnie: http://grafkamil.blogspot.com/2018/01/270-olena-pidrushna.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje !
  Zapraszam do siebie !
  https://autografymateuszz90.blogspot.com/2018/01/335-simon-kjaer.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam :)

  https://norbi10.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje! :)
  dreamerworldfototravel.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje ;)
  pabloautographs.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń