sobota, 23 grudnia 2017

#47 Wojciech Szczęsny

Dzisiaj przedstawię nieco inny podpis niż zwykle. W tym poście chciałbym przedstawić nieco lepszy autograf. Mowa tu o podpisie Wojtka Szczęsnego. Szczęsny występuje obecnie w najlepszym włoskim zespole czyli Juventusie Turyn.

Wcześniej Wojtek występował w takich drużynach jak Arsenal Londyn i AS Roma. Większość swojej kariery spędził w Arsenalu pod okiem Arsene Wengera.


W swojej karierze ma za sobą występy w narodowej reprezentacji. Biało czerwone barwy ubierał już 32 razy. Z reprezentacją Polski był na Mistrzostwach Europy  w 2012 i 2016 roku. Na najbliższy mundial również pojedzie z reprezentacją Polski. 

Wojtek wiele razy ratował swój zespół przed utratą bramki jak widać na poprzednim gifie. 

Szczęsny ma obecnie 27 lat i myślę, że jest godnym zastępcą Buffona w Juventusie, który z końcem tego sezonu kończy karierę. Jest młody jak na bramkarza a myślę, że z zespołem starej damy przyjdzie mu świecić największe triumfy.

W swojej karierze zdobył dotychczas 2 razy puchar Anglii oraz Superpuchar Anglii.

Podpis ten podchodzi z wymiany, a co ciekawe Wojtek podpisał się 2 razy na tym samym zdjęciu. To pierwsza taka sytuacja w mojej kolekcji i myślę, że mogę ten podpis nazywać wyjątkowym.

Cieszę się, że mam ten podpis w swojej kolekcji. Wojciech Szczęsny to bramkarz, przed którym jeszcze wiele zdobytych trofeów.

Serdecznie zapraszam do polubienia mojej strony na Facebooku :
16 komentarzy: