poniedziałek, 29 października 2018

#71 Grzegorz Krychowiak

Dziś chciałbym przedstawić podpis osoby od lat związanej z reprezentacją Polski, osoby, która od dłuższego czasu jest filarem kadry narodowej. Mowa tutaj o Grzegorzu Krychowiaku.

Początki kariery Grzegorza miały miejsce w jego rodzinnej miejscowości - Mrzeżynie. Tam od najmłodszych lat grywał w klubie Orzeł Mrzeżyno. W późniejszych latach trafił do akademii francuskiego Girondins de Bordeaux a już w 2007 podpisał pierwszy profesjonalny kontrakt z tym klubem.

We Francji grał jeszcze w takich klubach jak Reims i Nantes aż udało mu się sfinalizować transfer na Półwysep Iberyjski.

Miejsce, w którym w mojej opinii, Grzegorz Krychowiak spędził jak dotychczas najlepszy czas w swojej karierze. Krychowiak już od pierwszych dni został rzucony na głęboką wodę, ponieważ zadebiutował w meczu o Superpuchar Europy z Realem Madryt.

W 2015 roku zdobył z klubem z Sevilii Ligę Europy w meczu rozgrywanym na Stadionie Narodowym w Warszawie, co na pewno było dla niego miłym doświadczeniem. Na dodatek zdobył w tym meczu bramkę.

W sezonie 2014/15 został wybrany do najlepszej jedenastki Primera División oraz znalazł się w jedenastce roku według France Football obok takich nazwisk jak Lionel Messi czy Cristiano Ronaldo co na pewno było sporym wyróżnieniem.

W 2016 obronił z Sevillą Puchar Ligi Europy co skutkowało wybraniem go przez fanów do najlepszej jedenastki dekady Sevilli.

Po przygodzie w Hiszpanii trafił z powrotem do Francji, do klubu z Paryża, lecz w Paris Saint-Germain zaliczył spadek formy. Zdołał zdobyć w tym klubie Puchar Francji, lecz nie był on kluczową postacią.

Po spadku formy został wypożyczony do Anglii a obecnie gra w zespole Lokomotiw Moskwa.

Z reprezentacją Polski brał udział w Euro 2016, z którą dotarł do ćwierćfinału. Był wyróżniającym się zawodnikiem i trafił do najlepszej jedenastki turnieju. Wystąpił również na tegorocznych Mistrzostwach Świata, lecz niestety bez sukcesów.

Podpis ten zdobyłem drogą elektroniczną i chętnie wymienię jedną kartę. Zapraszam do zakładki wymiana.

31 komentarzy:

 1. Też mam podpis Grześka - gratuluje :)
  http://gadzetydobrydzien.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję ;)

  https://norbi10.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje !
  https://autografymateuszz90.blogspot.com/2018/10/442-stefan-majewski.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulację :)
  dreamerworldfototravel.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje :) Zapraszam na nowy post :)
  https://paulin10.blogspot.com/2018/11/159-jose-gimenez.html

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje ;)
  pabloautographs.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję ;)

  https://norbi10.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń